PRACOWNIK DZIAŁU CALL CENTER [MIEJSCE PRACY: TYCHY]

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: OWCZARSKA 9, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1032

OBOWIĄZKI:
- Miejsce pracy: Tychy (ul. OWCZARSKA 9, 43-100 Tychy).
- Praca polega na oferowaniu publikacji książkowych w formie sprzedaży telefonicznej i utrzymywaniu stałego telefonicznego kontaktu z klientami.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w sprzedaży lub call center. Inne wymagania: Dobra dykcja i miły głos; Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę; Komunikatywna znajomość języka polskiego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI SŁAWOMIR MUSKAŁA

Adres:
OWCZARSKA 9, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Aneta Wałkowicz
e-mail: biuro2@kmktychy.pl
tel: 32-218-21-75

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 8:00-14:00

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-14:00) (Tel. 32-218-21-75) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. OWCZARSKA 9, 43-100 Tychy) lub e-mail: biuro2@kmktychy.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach