PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC

Konradowa/ nyski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 48-303 Konradowa 1A, powiat: nyski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0630

OBOWIĄZKI:
Prawidłowe, rzetelne i zgodne z prawem prowadzenie akt osobowych związanych z nawiązaniem zatrudnienia, zatrudnieniem, rozwiązywaniem i ustaniem stosunku pracy, sporządzanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie list płac, przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych PIT-11, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, wystawianie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę pracownika, rozliczanie ZUS od właścicieli firm, prowadzenie korespondencji z ZUS, US, kancelariami komorniczymi, dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Samodzielność, odpowiedzialność, obowiązkowość, znajomość programu Płatnik, Gratyfikant, znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku pracownika ds. kadr i płac.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Konradowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Brukarstwo i Usługi Budowlane Bis Wiesław

Adres:
48-303 Konradowa 1a, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Renata Prochera
tel: 690654489

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie