Pracownik drogowy Dania

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 29.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy: Dania, delegacje po Europie

Start pracy kwiecien 2024

Zadania:
· Ukladanie asfaltu na nowych drogach, naprawy drog.

Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako pracownik drogowy
•Mile widziane doświadczenie przy obsludze maszyn
•Zanjomosc angelskiego

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia: stala stawka plus diety
•Zakwaterowanie zapewnia pracodawca
•Diety, auto sluzbowe
•Elastyczny czas pracy, mozliwosc rotacji

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Danii. Czekamy na kontakt od Ciebie: ir@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową

Anna

Anna

Anna