PRACOWNIK DO UTRZYMYWANIA CZYSTOŚCI KOSZY PRZYULICZNYCH

Ruda Śląska/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0301

OBOWIĄZKI:
Praca na terenie dzielnic Rudy Sląskiej, w ekipie 3-osobowej,opróżnianie koszy na terenie ulic miasta Ruda Śląska, wymiana worków na śmieci w koszach, ładowanie worków ze śmieciami na pakę samochodu oraz wkładanie nowych worków do kosza.
Pracodawca zapewnia samochód, wyjad z bazy firmy przy ul.Gwiżdża, pracodawca zapewnia ubranie robocze, dostęp do pomieszczeń sanitarnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BIEGAŃSCY" SPÓŁKA JAWNA

Adres:
1-MAJA 107, 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Stanisław Biegański Herman Maria
tel: 603 036 635 601 550 354

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
kontakt telefoniczny do 05.05.2024 z Panią Marią Herman 603 036 635
po 05.05.2024 z Panem Stanisławem Biegańskim 601 550 354

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej