PRACOWNIK DO SPRAW OPAKOWAŃ

Cmolas/ kolbuszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 12.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 36-105 Cmolas 475, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0324

OBOWIĄZKI:
Koordynowanie procesu projektowania opakowań,
współpraca z agencjami graficznym oraz drukarniami w procesie tworzenia opakowań,
stały nadzór nad ilością opakowań w celu realizacji planu produkcyjnego,
tworzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej opakowań,
śledzenie rynku opakowań,
współpraca głównie z działem jakości.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe opcjonalnie średnie związane z technologią żywności, bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności graficzne, mile widziana znajomość rozporządzeń dotyczących znakowania opakowań oraz Codexu Alimentarius.
Firma gwarantuje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
korzystny system wynagrodzenia,
pracę w miłym zespole,
niezbędne narzędzia pracy,
szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych, szkolenia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Cmolas
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Lestello Sp.z.oo

Adres:
Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Grażyna Posłuszny
e-mail: g.posluszny@kolbuszowa.praca.gov.pl
tel: 172271790

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie, kontakt telefoniczny: 531 832 700,
CV można składać:
mailowo na adres: kadry@lestello.com.pl
osobiście w siedzibie firmy: Cmolas 475, 36-105 Cmolas

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej