PRACOWNIK DO PRACY W SKLEPIE MEDYCZNYM W GDAŃSKU

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Mariana Smoluchowskiego 17, 80-214 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3523

OBOWIĄZKI:
- sprzedaż wyrobów medycznych,
- pomoc i doradzanie klientom przy wyborze sprzętu, środków i materiałów medycznych,
- obsługa programu aptecznego
- prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu medycznego.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9-17.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
- Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
- Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- - wykształcenie medyczne: technik, licencjat lub mgr fizjoterapii lub
- technik farmacji ,magister farmacji lub
- liceum medyczne licencjat / magister pielęgniarstwa lub
- opiekun medyczny policealna szkoła medyczna lub kurs kwalifikacyjny i uzyskanie dyplomu opiekuna medycznego.
- wysoka kultura osobista, empatia,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku,
- umiejętność obsługi komputera, MS Office oraz kasy fiskalnej.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 970 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ORTOMAX POMORSKIE CENTRUM PROTETYKI I ORTOTYKI NARZĄDU RUCHU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: ortomax@wp.pl
tel: 603 806 111

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy