PRACOWNIK DO PRAC PRZY ELEWACJACH

Andrychów/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0595

OBOWIĄZKI:
Praca przy elewacjach. Klejenie styropianu, siatkowanie, nakładanie tynku Praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. Pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy. Możliwość pracy w delegacjach w Niemczech.
Praca w godz. 7:00-15:00, na okres próbny 1 miesiąc z możliwością przedłużenia.
Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym 796700328 do godz 17.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: umiejętność klejenia styropianu, siatkowania, nakładania tynku

Wymagania pożądane:
- Zawód: Monter izolacji budowlanych*
- Zawód: Monter ociepleń budynków

Wymagania inne:
- Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie, konieczna umiejętność klejenia styropianu, siatkowania i nakładania tynku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Andrychów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 32,46 do 40,56 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stuglik Piotr

Adres:
Lenartowicza 25/7, 34-120 Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Piotr Stuglik
tel: 796700328

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - KONTAKT OSOBISTY POPRZEDZONY KONTAKTEM TELEFONICZNYM- do godziny 17.

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach