PRACOWNIK DO OBSŁUGI BYDŁA-KARMIENIE,DOJENIE

Kórnica/ krapkowicki/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 47-300 Kórnica, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0115

OBOWIĄZKI:
- Praca w Kórnicy.
- Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.
- Umowa zlecenie na 3 miesiące (okres próbny). Po okresie próbnym możliwość nawiązania dłuższej współpracy.Znajomość języka polskiego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kórnica
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stadnina Koni Moszna Sp. z o. o.

Adres:
47-300 Kórnica, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Irmina Bazarnik-Kowalska
tel: 774668833

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
wizytę u pracodawcy należy umówić telefonicznie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach