Pracownik cateringu - przygotowywanie sałatek (bez doświadczenia)

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 21.05.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego klienta poszukujemy 5-7 osób do pracy przy przygotowaniu sałatek.

Lokalizacja: Warszawa - przy lotnisku Chopina.

Zadania:

-przygotowywanie sałatek według wzorca,

-krojenie, mycie warzyw,

-pakowanie gotowych sałatek.

Oczekiwania:

-książeczka sanepidowska,

-zaangażowanie i odpowiedzialność,

-chęć nawiązania dłuższej współpracy,

-możliwość pracy przynajmniej 120 godzin w miesiącu,

-doświadczenie w gastronomii mile widziane, ale nie wymagane,

-gotowość do pracy w trybie stojącym.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

-możliwość wypracowania dużej ilości godzin - praca od niedzieli do piątku (bez sobót),

-pracę w godzinach 6/8-14/16,

-posiłki pracownicze za 5-8 zł,

-odzież pracowniczą (temperatura pokojowa),

-rodzinna i sympatyczna atmosfera - możesz liczyć na pomoc współpracowników,

-elastyczność grafiku, jesteśmy w stanie się dopasować do Twojego zapotrzebowania.

Klaudia

Klaudia

Klaudia