PRACOWNIK BUDOWLANY PRZY DOCIEPLENIACH (O)

Tarnów/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1419

OBOWIĄZKI:
Praca przy elewacjach/docieplaniu budynków.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Monter ociepleń budynków (wymagany staż - lata: 3)
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- wykształcenie bez znaczenia, 3 lata doświadczenia, osoba chętna do pracy, osoba bez nałogów.
Praca na terenie Tarnowa lub Niedomic (pracodawca zapewnia dojazd z Tarnowa lub z okolic Tuchowa).
Praca na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00, od poniedziałku do piątku.
Wynagrodzenie 4300 zł brutto i do uzgodnienia pozostałe warunki.
Zakres obowiązków: praca przy docieplaniu budynków na wyskości do 10m, prace przy elewacjach.
Kontakt: Zbigniew Bajorek Usługi Remontowo-Budowlane, 33-180 Rzepiennik Marciszewski 79, tel. 508 379 754.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tarnów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Zbigniew Bajorek Usługi Remontowo-Budowlane

Adres:
ul.Jana III Sobieskiego 23, 33-170 Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Pośrednicy Pracy
tel: 146526346

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie