PRACOWNIK BUDOWLANY

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Strzyżowicka 23A, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0491

OBOWIĄZKI:
Montaż płyt kartonowo-gipsowych, malowanie, szpachlowanie, montaż ścian systemowych GK. Możliwa praca w soboty.

Z Będzina i okolic pracadawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania pracy.

Miejsce wykonywania pracy teren woj. Śląskiego. Aktualne budowy Katowice oraz Sosnowiec.

I umowa na okres próbny 1 miesiąc.
Docelowo umowa na czas nieokreślony.

Wynagrodzenie podane w ofercie przeliczone jest na 160 godzin przepracowanych w miesiącu.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 960 do 6 080 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROFIS USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Daniel Majerski

Adres:
Strzyżowicka 23A, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 516 357 364

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Pierwszy kontakt koniecznie telefoniczny 516 357 364 celem umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie