PRACOWNIK BUDOWLANY

Kobiór/ pszczyński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0652

OBOWIĄZKI:
Prace budowlane
* praca w systemie 1-zmianowym 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy: Kobiór i okolice

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: badania wysokościowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe; doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika budowlanego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne (możliwość przyuczenia, ważna jest chęć do nauki i zaangażowanie); brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów; umiejętność obsługi prostych narzędzi i maszyn budowlanych; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność i dbałość o jakość wykonywanych prac; gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych; umiejętność pracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kobiór
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CARSTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Leśników 4, 43-210 Kobiór, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Klaudia Kapek
e-mail: biuro@carsten.pl
tel: 798 203 099

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach