PRACOWNIK BUDOWLANY

Mielec/ mielecki/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 07.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Żeromskiego 22, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0724

OBOWIĄZKI:
1. Praca na terenie i w obiektach Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.
2. Czynny udział w usuwaniu awarii na terenie szpitala oraz ich skutków.
3. Wykonywanie prac malarskich, posadzkarskich, glazurniczych, dekarskich oraz innych ogólnobudowlanych w obiektach szpitalnych.
4. Pomoc przy pracach ślusarskich i wod-kan.
5. Naprawa powierzchni z kostki brukowej.
6. Czyszczenie rynien w okresie jesiennym i - wiosennym na dachach płaskich.
7. Systematyczne dbanie o porządek na terenie szpitala letnie i zimowe utrzymanie terenów zewnętrznych: koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, krzewów itp., zamiatanie dróg, placów, chodników, schodów zewnętrznych, parkingów itp. opróżnianie koszy zewnętrznych, grabienie, usuwanie liści,
8. Konserwacja i naprawa drobnego sprzętu ogrodowego, elementów architektury ogrodowej.
9. Załadunek i rozładunek oraz transport towarów, mebli, palet i innych gabarytów.
10. Wykonanie transportów aparatury medycznej pomiędzy placówkami.
11. Przygotowanie i zabezpieczenie miejsc rozładunku materiałów i sprzętów.
12. Przygotowanie do przekazania i zagospodarowanie odpadów: medycznych, spożywczych, makulatury, plastiku, zużytych tonerów, elektroniki i innych.
13. Dezynfekcja i obsługa magazynów odpadów medycznych.
14. Przygotowanie, zabezpieczenie i oznaczanie miejsc niebezpiecznych, miejsc rozładunków, itp.
15. Inne prace montażowe skręcanie regałów, szafek, montaż oznaczeń i zabezpieczeń.
16. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, czynności ogólne: bieżąca realizacja zgłoszeń stosownie do posiadanych kwalifikacji i predyspozycji.
17. Przestrzeganie regulaminów, procedur, przepisów bhp i p./ poż.

Praca w godz. 7.00-14.35 od poniedziałku do piątku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, w tym zadbanie o jakość wykonywanej pracy oraz utrzymanie porządku na budowie. Doświadczenie w wykonywaniu robót budowlanych. Praca na wysokości powyżej 3m.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mielec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Adres:
Żeromskiego 22, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Roksana Krzystyniak
e-mail: sekretariat@szpital.mielec.pl
tel: 177800131

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt z pracodawcą:
- telefonicznie: Roksana Krzystyniak 17 78 00 131
- mailowo - sekretariat@szpital.mielec.pl,
- osobiście - Sekretariat Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Dokumenty aplikacyjne tj. CV, list motywacyjny powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem oraz klauzulą o następującej treści:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu