PRACOWNIK BUDOWLANY

Sulęcin/ sulęciński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 27.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0101

OBOWIĄZKI:
Prace związane z pracami ogólnobudowlanymi. Wymagane podstawowe doświadczenie w zawodzie. Praca: Sulęcin, Międzyrzecz. Praca w godz. 7-15. Przed spotkaniem wymagany kontakt telefoniczny. Tel.: 601 375 788 Mariusz Łatka.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagane podstawowe doświadczenie w zawodzie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sulęcin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KMA Sp. z o.o.

Adres:
BOCZNA 6, 66-435 Maszków, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Mariusz Łatka
tel: 601 375 788

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Przed spotkaniem wymagany kontakt telefoniczny, Godziny : od pon- pt. godz. 7-15.

Wymagane dokumenty:
Skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie