PRACOWNIK BIUROWY DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Nowa Sól/ nowosolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: praca zdalna Nowa Sól 1, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0112

OBOWIĄZKI:
Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu.
Praca zmianowa w godz. 8-21.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu

Wymagania inne:
- Umiejętność - obsługi klienta i kontrahentów, a także negocjacji biznesowych.
Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu.

Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: kariera@pccibj.pl z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowa Sól
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 2 240 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Polskie Centrum Certyfikacji i Badań Jakości sp. z o. o.

Adres:
Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Weronika Seroka
e-mail: kariera@pccibj.pl
tel: 22 602 26 65

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli