PRACOWNIK BIUROWY

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0561

OBOWIĄZKI:
- dokonywanie wycen stolarki okiennej
- kontrola i aktualizowanie stanów magazynowych
- zamawianie materiałów
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej stolarki okiennej
*praca w systemie 1-zmianowym w godz. 07:00-15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet Office

Wymagania pożądane:
- Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. średnie. Prawo jazdy kat. B. Mile widziane: umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość obsługi komputera - pakietu Office. Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość obsługi oprogramowania CAD, znajomość procesu stolarki okiennej aluminiowej, znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego na poziomie B1 w mowie i w piśmie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres:
Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Informacja dostępna u doradcy klienta
tel: 0327815861

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.
Oferta utworzona ze środków MRiPS

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach