PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA (SULEJÓWEK)

Sulejówek/ miński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Świętojańska 18, 05-070 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04651

OBOWIĄZKI:
- bieżąca praca z Klientem,
- nadzór nad realizacją zleceń na produkcji oraz w trakcie montażu,
- praca z grafikiem,
- przygotowywanie wycen do zapytań ofertowych,

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Reklama/Marketing
- Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wymagania:
- wykształcenie: pomaturalne/policealne; kierunek/specjalność: marketing, reklama;
- uprawnienia: prawo jazdy kat. B;
- doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Premie i dodatki:
+ Premia regulaminowa;

[Zgłoszenia: administracja@prkandads.pl]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sulejówek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 094 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRK & ADS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Świętojańska 18, 05-070 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: administracja@prkandads.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy