Prace rozbiórkowe Dania

Kraków, Krowodrza

Ogłoszenie dodane: 06.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS).
Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano - przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy:
Dania

Zadania:
Prace rozbiórkowe.

Kwalifikacje:
• Doświadczenie w rozbiórce
• Znajomość języka angielskiego lub duńskiego
• Konieczny certyfikat na azbest

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy

Oferujemy:
• Kontrakt na dwa lata
• Stawka 150 DKK i 50 godzin pracy tygodniowo
• Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
• Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
• Rotacja 6/2

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii i Danii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB

Anna Kaminska