Prace pomocnicze na magazynie

Niepołomice/ wielicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 01.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny:

OB/MAGTAR/01/2024

Miejsce pracy:

Staniątki

Zakres zadań:

- prace pomocnicze na magazynie

Oferujemy:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową 29,00 zł brutto (dzienna) oraz 37,70 zł brutto (nocna)

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14-19 oraz 2-8

Wymagania:

- chęć do pracy

- sumienność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Otto Work

Otto Work

Otto Work