Prace magazynowe w Kokotowie

Kokotów/ wielicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 19.12.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Ciesz się lekką pracą w otoczeniu modnych ubrań, butów i akcesoriów. Magazyn sklepu internetowego z asortymentem z branży modowej to super miejsce do pracy! Produkty nie są ciężkie, pracodawca oferuje liczne benefity, a zespół zawsze służy pomocą. Twoim miejscem pracy będzie przestronny, nowoczesny i czysty magazyn w Kokotowie, obsługujący zamówienia z różnych regionów.

Twoje obowiązki to wykonywanie prostych czynności, takich jak:

Rozładunek i przyjęcie dostaw

Alokacja dostaw na regały półkowe

Obsługa terminala

Kompletacja, sortowanie i pakowanie zamówień

Kontrola jakości

Transport produktów na terenie magazynu

Czego oczekujemy od Ciebie?

Uważność

Zaangażowanie w pracę

Chęć nauki obsługi urządzeń elektronicznych

Niedaleko magazynu znajdziesz przystanki MPK i PKP, a także parkingi dla samochodów i rowerów. Ogromnym atutem tej pracy są lekkie paczki, więc masz pewność, że nie będziesz musiał/a dźwigać kartonów większych od Ciebie. W centrum logistycznym obejmiesz stanowisko w obszarze przyjęć, realizacji zamówień lub przy procesach wsparcia. Pracujemy w systemie 3-zmianowym – 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Im więcej godzin wyrabiasz – tym więcej zarabiasz. Tutaj będziesz mieć taką możliwość!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu! Dołącz do sympatycznego zespołu i zdobywaj doświadczenie wśród modnych ciuchów. Aplikuj i zacznij rozwijać się razem z nami od zaraz!

Chcemy, abyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych w celu rekrutacji, tj. w procesie poszukiwania odpowiednich kandydatów do pracy lub rekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest na stronie internetowej OTTO.

Diana Yarema