PRACE MAGAZYNOWE

Dąbrowa/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: BUKOWSKA 45, 62-070 Dąbrowa, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1611

OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe w chłodni/mroźni, prace z żywnością.
Praca na dwie zmiany w godz. 6-14, 22-6. Możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu pracy lub w części

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FALLWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
PIEKARY 26, 61-823 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 790-790-544

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: tel. umówienie spotkania, kontakt osobisty

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu