Praca Zdalna - rekruter

Warszawa, Praga-Południe

Ogłoszenie dodane: 22.01.2024

Ogłoszenie o Pracę - Praca Zdalna

Poszukujemy osób do pracy zdalnej na stanowisko o charakterze elastycznym.

Opis stanowiska:

Czas pracy: Około 3 godziny dziennie
Zarobki: Od 3000 do 5000 zł miesięcznie
Elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich preferencji
Dostęp do różnorodnych szkoleń
Wymagany status studenta lub ukończone studia (licencjat również akceptowany)
Dodatkowe Korzyści:

Możliwość udziału w szkoleniach zagranicznych, zapewnianych przez firmę
Rozwój zawodowy i możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Jeśli jesteś osobą samodzielną, chętnie rozwijającą się i poszukującą elastycznej pracy zdalnej, czekamy na Twoją aplikację. Prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres email: monek.sz@op.pl.

Doświadczenie w branży mile widziane, ale nie jest konieczne. Oferujemy przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwijania umiejętności. Termin składania aplikacji: 10 luty.

Szymon

Szymon

Szymon