Praca w sklepie odzieżowym - Janki

Janki/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 02.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do pracy w sklepie odzieżowym
Miejscowość: Janki
Tryb pracy: stacjonarny

Jeśli jesteś zmotywowany, energiczny i gotów do aktywnego uczestnictwa w pracy z klientami - zapraszamy do aplikacji!

Obowiązki:

· Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, doradzanie przy wyborze produktu i udzielanie informacji o produktach.

· Utrzymywanie porządku w sklepie: Monitorowanie stanu sklepu, uzupełnianie towaru na regałach i utrzymanie estetycznego wyglądu przestrzeni sprzedażowej.

· Kasy i rozliczenia: Obsługa kasy fiskalnej, przeprowadzanie transakcji, prowadzenie rozliczeń z klientami.

· Współpraca z zespołem: Efektywna komunikacja z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów.

Wymagania:

· Orzeczony stopień niepełnosprawności.

· Dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

· Doświadczenie w sprzedaży

· Chęć nauki i rozwijania się w branży odzieżowej.

· Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy.

· Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

· Szkolenia w zakresie obsługi klienta i branży odzieżowej.

· Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

· Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub e-mail: praca@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia