Praca w Holandii/Urk/przetwórstwo ryb

Elbląg/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 27.05.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Oferta Pracy w Firmie Przetwórstwa Rybnego w Urk, Holandia

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Urk, Holandia

Opis stanowiska:

-Etykietowanie i ważenie filetów łososia

-Pakowanie filetów łososia

-Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego

-Drobne prace porządkowe

Wymagania:

-Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

-Umiejętność pracy w zespole

-Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym

-Mile widziane doświadczenie w pracy przy przetwórstwie rybnym

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej

-Wynagrodzenie w systemie tygodniowym

-zakwaterowanie w domach szeregowych i wolnostojących

-ubezpieczenie

-dojazdy do pracysamochodami firmowymi

-zapewniamy odzież roboczą

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: justyna@vpflex.eu lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w renomowanej firmie przetwórstwa rybnego w pięknym rejonie Urk!

Justyna

Justyna

Justyna