Praca na UKSW w Warszawie- pracownik gospodarczy

Warszawa, Bielany

Ogłoszenie dodane: 29.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Dział Administracyjno-Gospodarczy

poszukuje osoby na stanowisko:
PRACOWNIK GOSPODARCZY

1. Główne zadania:

• posługiwanie się sprzętem mechanicznym przeznaczonym do pielęgnacji zieleni oraz narzędziami ręcznymi,
• wykonywanie prac porządkowych w obiektach i na terenie Uczelni, dbanie
o utrzymanie czystości na terenie Uczelni,
• wykonywanie prac transportowych w zakresie przemieszczania wyposażenia w obiektach UKSW, i dostarczania materiałów eksploatacyjnych do jednostek organizacyjnych,
• nawożenie i podlewanie roślin,
• cięcie żywopłotów,
• zabezpieczanie roślin przed mrozami,
• konserwacja wykorzystywanego sprzętu technicznego m.in. do pielęgnacji trawników, rabat, żywopłotów, drzew i krzewów,
• wykonywanie prac konserwacyjnych, jak malowanie drzwi i okien, malowanie poręczy, ogrodzeń, drobne naprawy itp.,
• w okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem,
• dbałość o powierzony sprzęt.

2. Wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe,
• prawo jazdy kat. B,
• dokładność, dyspozycyjność, dobra organizacja.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 27.03.2024 r.
na adres: m.szlosek@uksw.edu.pl

Adrian

Adrian

Adrian