Praca na magazynie dla Każdego! Umowa o prace! 2 zmiany,wolne weekendy

Stryków/ zgierski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 23.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH!

Lokalizacja: Stryków

Wymagania:

-Aktualne badania sanepid!

Oferujemy:

-Wdrożenie i przyuczenie do nowej pracy;

-Umowę o pracę;

-Stabilną podstawę;

-Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku;

Twoje zadania:

-Zbieranie zamówień przy pomocy skanera;

-Zainteresowała Cię powyższa oferta?

Nie czekaj!

Wyślij swoje CV a zadzwonimy do Ciebie!

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIACZENIA! MY CIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYMY!

Masz znajomych, którzy też poszukują pracy?

Poleć im naszą ofertę! Szukamy wielu kandydatów!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Łukasz

Łukasz

Łukasz