Praca - Dyrektor Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych

Skierniewice/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

W związku z dynamicznym rozwojem sieci szkół Cosinus poszukujemy Dyrektora Liceum Sztuk Plastycznych w Skierniewicach.

Twój zakres obowiązków
- organizacja pracy szkoły,
- nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki,
- prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego,
- kontrola jakość nauczania,
- zatrudnianie kadry pedagogicznej,
- organizacja procesu kształcenia w podległej placówce,
- bieżąca kontrola realizacji podstawy programowej,
- ocenianie efektów działalności dydaktycznej,
- wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań.

Nasze wymagania
- wykształcenie wyższe magisterskie - wymóg formalny,
- doświadczenie w zarządzaniu szkołami artystycznymi – mile widziane,
- przygotowanie pedagogiczne - wymóg formalny,
- znajomość prawa oświatowego,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność, elastyczność i inicjatywa w działaniu,
- ukończony kurs lub studia podyplomowe z zarządzania oświatą - mile widziany.

Co oferujemy?

- umowę o pracę na pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.

CV prosimy przesyłać na adres: a.panak@cosinus.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Cosinus

Cosinus

Cosinus