Praca Dodatkowa, Możliwość zarobku juz w PIERWSZYM DNIU PRACY

1,00 zł

Radomsko/ radomszczański/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 29.02.2024

Cena:
1,00 zł

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem prowadzę nabór na stanowisko:

Stanowisko ds. zarządzania budżetem oraz reklamy i marketingu

UWAGA:

Nie wymagamy rozmów telefonicznych, rekrutacja odbywa się za pomocą wiadomości.

Nie wymagamy spotkań z Klientami.

Nie wymagamy od kandydatów żadnych danych poufnych, nie jesteśmy instytucją zbierającą dane i przetwarzającą je.

Co oferujemy?

Praca odbywa się na podstawie UMOWY,

wysokie wynagrodzenie (3 500 PLN-12 000 PLN) miesięcznie,

dodatkowe premie zależne od zaangażowania,

Wsparcie zespołu

elastyczne godziny pracy

niezbędne narzędzia do pracy

możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej

nie wymagamy doświadczenia

Szkolenia wprowadzające

nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej

Wymagania:

Pełnoletność

obywatelstwo polskie

aktualne zamieszkanie w Polsce

komputer lub smartfon z dostępem do internetu

obsługa komputera na poziomie podstawowym

motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis stanowiska pracy:

reklama oraz promocja produktów, na zlecenie różnych firm zewnętrznych,

narzędzia reklamowe

praca odbywa się w internecie.

zarządzanie budżetem (PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA)

prowadzenie sklepu online (PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA)

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Możesz potraktować moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

Na początek około 3500 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

Wynagrodzenie, jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 20 000 PLN miesięcznie.

To nie jest etat ani korporacja. Preferuję kontakt bezpośredni. Przejdźmy na „Ty”.

Pobór odbywa się przez Messengera/Whatsappa oraz Instagrama

1,00 zł

Gracjan

Gracjan

Gracjan