Praca dla studenta

Janki/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Szukasz pierwszej/dodatkowej pracy? Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je ukończyłeś? To świetnie się składa!

Dla naszego klienta poszukujemy doradcy handlowego, który chce rozwiać się w obszarze finansów!

oferujemy
umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy
pracę zmianową - 6,8 lub 12h
pracę na 1/2 lub 1/4 etatu
możliwości nauki i rozwoju
dokładne szkolenia
świetną atmosferę w pracy
kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie

zadania
optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe
aktywne działania do budowania efektywnej i długofalowej współpracy z klientami
zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta na miejscu lub drogą elektroniczną
udzielanie informacji dotyczących warunków finansowania, rat i innych możliwości zakupowych
współpraca z innymi pracownikami punktu ratalnego i działami wsparcia

oczekujemy
wykształcenia min. średniego
dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
umiejętności pracy w zespole
chęci do nauki i rozwoju
skrupulatności i rzetelności

doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Agata Kalbarczyk