Praca dla rejestratorki medycznej Warszawa Bielany

Warszawa, Bielany

Ogłoszenie dodane: 22.05.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Przychodnia Lekmedic prowadzi rekrutację na stanowisko rejestratorki medycznej. Poszukujemy osoby empatycznej z pasją do pracy, pozytywnym nastawieniem o miłym usposobieniu zorientowanej na potrzeby pacjenta.
Od kandydatów oczekujemy:
o wykształcenie minimum średnie,
o doświadczenie w pracy rejestratora medycznego lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
o praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz umiejętności obsługi urządzeń biurowych, kasy fiskalnej, terminala płatniczego,
o sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
o umiejętności pracy w zespole,
o umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami,
o wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy własnej,
o łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
o znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Zakres obowiązków:
o budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z pacjentami,
o bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa pacjentów,
o nadzór nad grafikiem pracy lekarzy oraz prowadzenie kalendarza wizyt,
o współpraca z personelem medycznym,
o przygotowywanie dokumentacji medycznej,
o obsługa płatność gotówkowych i bezgotówkowych,
o dbałość o sprawne, prawidłowe oraz zgodne z przyjętymi standardami funkcjonowanie rejestracji,
o dbanie o wizerunek przychodni oraz ogólne zadowolenie pacjentów,
o bieżące prace administracyjno-porządkowe

Oferujemy:
o stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
o ciekawa pracę, obfitującą w wyzwania dającą duże możliwości rozwoju zawodowego,
o dogodny wybór formy zatrudnienia: umowa o pracę ½ lub pełen etat, umowa zlecenie,
o praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,
o wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
o szkolenie wdrożeniowe i wsparcie dla kandydatów,
Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: ablekmedic@lekmedic.pl
Przychodna Lekmedic to miejsce, gdzie liczy się profesjonalizm, troska o pacjenta i pozytywna atmosfera pracy w zespole!

Lekmedic

Lekmedic

Lekmedic