Praca dla lakierników

Kielce/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 29.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy lakierników przemysłowych do pracy w Kielcach . Wynagrodzenie 30 zł netto na godzinę .

Zakres obowiązków:

przygotowanie i zabezpieczanie powierzchni w procesie lakierniczym,

lakierowanie dużych powierzchni oraz małych elementów,

polerowanie powłok lakierniczych,

przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji,

wykonywanie poprawek lakierniczych.

Oferujemy:

stawkę do 30 zł netto za godzinę w zależności od wyniku prób lakierniczych

możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji

stabilne zatrudnienie

umowę o pracę,

pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców,

możliwość zakwaterowania,

stałe wsparcie biura,

możliwość rozwoju.

Oczekujemy:

doświadczenia w lakierowaniu metodą “mokre na mokre”,

umiejętności obsługi pompy hydrodynamicznej,

minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,

dyspozycyjności

gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym,

umiejętności pracy w zespole.

Po więcej informacji zadzwoń do nas Tel 603437319 / 603436992

Piotr

Piotr

Piotr