POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Tarczyn/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Tarczyn, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0885

OBOWIĄZKI:
przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności wyrobów gotowych, ręczne sortowanie produktów lub komponentów, przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej, przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji, ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych, mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części, ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarowe

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tarczyn
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Adres:
Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Dorota Drabek
tel: 224842680

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie