POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Niepołomice/ wielicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0264

OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn pakujących i innych stosowanych w przemyśle, zgrzewanie i montaż elementów, kontrola jakości, pozostałe czynności na linii produkcyjnej (beczki, wiaderka).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:
- wymagana znajomość podstaw języka rosyjskiego ze względu na współpracę z załogą wielojęzyczną, dobra kondycja, szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne, precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Niepołomice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Adres:
Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Aneta Mich
e-mail: mich@pupwieliczka.pl
tel: 122897018

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce