Poszukujemy pomocnika do montażu podłóg!

Otwock/ otwocki/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 20.12.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Opis stanowiska: Szukamy osoby pełnej energii i zaangażowania, która dołączy do naszego zespołu jako pomocnik do montażu podłóg. Jeśli jesteś zmotywowany, lubisz pracę fizyczną i masz umiejętność pracy w zespole, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:
- Pomoc przy montażu różnych rodzajów podłóg, takich jak panele i płytki winylowe, wykładziny PCV, wykładziny dywanowe, posadzki żywiczne i inne
- Przygotowywanie powierzchni pod montaż podłóg
- Obsługa narzędzi i maszyn potrzebnych do montażu
- Pomoc w utrzymaniu porządku na miejscu pracy

Wymagania:
- Doświadczenie w montażu podłóg będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne - chętnie nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz!
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
- Zaangażowanie i motywacja do wykonywania pracy fizycznej
- Sumienność i dokładność w pracy
- Umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi i maszyn

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na pełen etat
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego w branży montażu podłóg

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@dekofloor.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 535 493 683. Czekamy na Twoją aplikację!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/-kami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Zespół Dekorator