POŚREDNIK PRACY (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)

Lubliniec/ lubliniecki/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 11.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Plac Konrada Miarki 8, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1182

OBOWIĄZKI:
- Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Pośrednik pracy - umowa na zastępstwo.
- Zakres wykonywanych zadań: Pozyskiwanie pracodawców / miejsc pracy dla młodzieży; Monitoring realizacji zawodowego uczestników OHP u pracodawców; sporządzanie sprawozdań; diagnozowanie potrzeb młodzieży w zakresie pośrednictwa pracy (uczestnicy i absolwenci OHP, młodzież lokalna); indywidualne i grupowe spotkania konsultacyjno- informacyjne dotyczące rynku pracy; organizacja targów pracy , giełd pracy , kiermaszów ofert i innych przedsięwzięć popularyzujących pośrednictwo pracy dla młodzieży; prowadzenie pośrednictwa pracy dla młodzieży; współpraca z innymi pracownikami OHP (doradcy zawodowi, specjalista ds. rozwoju zawodowego, specjalista ds. programów, wychowawcy OSiW OHP); udział w pracach zespołów wsparcia uczestników OHP.
- Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie; praca na przedmiotowym stanowisku nie jest narażona na występowanie uciążliwych i szkodliwych warunków pracy.
- Miejsce pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery w Lublińcu. Plac Konrada Miarki 8, 42-700 Lubliniec
- Godziny pracy: 7:45-15:45.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Odpowiedzialność
- Uprawnienia: Empatia
- Uprawnienia: Samodzielność
- Uprawnienia: Komunikatywność
- Uprawnienia: Terminowość
- Uprawnienia: Rzetelność

Wymagania inne:
- - WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie: minimum średnie; umiejętność obsługi programu komputerowego ("Tezeusz" - elektroniczny system ewidencji usług rozwoju zawodowego OHP); umiejętność planowania i organizacji pracy; umiejętność podejmowania współpracy z innymi osobami i instytucjami w realizacji usługi pośrednictwa pracy; inicjatywność.
- WYMAGANIA DODATKOWE: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; dokładność i systematyczność; orientowanie na osiąganie celów; umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów; przestrzeganie obowiązujących w OHP przepisów, zasad i norm społecznych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lubliniec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ŚLĄSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W KATOWICACH

Adres:
Plac Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Dział Kadr
e-mail: rekrutacja@slaska.ohp.pl
tel: 32-209-08-63, 32-209-08-65

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Termin: Termin składania dokumentów do dnia 31.05.2024 r., Godziny : 7:45-15:45

Wymagane dokumenty:
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- Życiorys i list motywacyjny;
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy z siedzibą: Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-950 Katowice, zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji na stanowisko pośrednika pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery w Lublińcu"
- Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje
- Kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy)
- Zaświadczenie o niekaralności
- Termin składania dokumentów do dnia 31.01.2024 r.
- Miejsce składania dokumentów: Sekretariat Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-950 Katowice, Tel.: (32) 209 08 63/65, Fax.: (32) 258 19 31, E-mail: rekrutacja@slaska.ohp.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach