Pośrednik Nieruchomości

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci na rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży nieruchomości? Chcesz być częścią nowo powstającego oddziału naszej renomowanej firmy WGN w sercu Katowic? To świetnie trafiłeś! Szukamy doświadczonego agenta nieruchomości, który nie boi się wyzwań i chce być częścią profesjonalnego zespołu, który zmienia oblicze lokalnego rynku mieszkaniowego. Oferujemy nie tylko narzędzia pracy i samochód służbowy, ale także inspirujące środowisko, w którym Twoje umiejętności będą się rozwijać i przynosić wymierne efekty. Przyłącz się do nas już dziś i zobacz, jak Twoja kariera nabiera tempa wraz z nami!

Twój zakres obowiązków

-pośrednictwo w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu lub najmu nieruchomości.

-przygotowywanie ofert oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości,

-pośredniczenie w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

-doradztwo klientom w zakresie ceny, warunków transakcji i procedur prawnych związanych z nieruchomościami,

-finalizowanie transakcji w kancelariach notarialnych,

-utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

-DOŚWIADCZENIE min 3 lata w pracy z klientami W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI,

-zaangażowanie i zapał do pracy,

-sprawne zarządzanie czasem,

-samodzielność i samodyscyplina potrzebna w pracy indywidualnej oraz elastyczność we współpracy z zespołem,

-umiejętność pracy w zespole-stawiamy na współpracę, a nie rywalizację,

-komunikatywność i wysoka kultura osobista,

-prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

-Pracę w biurze w Katowicach lub możliwość pracy hybrydowej.

-Umowę B2B gwarantowana część stała oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.

-Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń wewnętrznych.

-Pracę w prestiżowym biurze nieruchomości, gdzie dobra atmosfera sprzyja sukcesowi.

-Możliwość awansu na stanowisko Managera Zespołu.

-Narzędzia pracy (komputer, telefon).

-Samochód służbowy

Jeśli jesteś skutecznym pośrednikiem, osobą lubiącą wyzwania i pasjonującą się branżą nieruchomości, to czekamy na Twoje CV (wraz z klauzulą RODO) na adres: praca-katowice@wgn.pl

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznie rozwijającej się agencji nieruchomości!

Weronika

Weronika

Weronika