POMOCNIK MECHANIKA

Krapkowice/ krapkowicki/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 28.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Moniuszki 1, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0159

OBOWIĄZKI:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie w dokonywaniu napraw oraz przeglądów mechanicznych rowerów, sprzętu ogrodowego (m.in. kosiarki, pilarki, kosy spalinowe) oraz motorowerów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe
- Uprawnienia: 1 rok doświadczenia lub praca na podobnym stanowisku

Wymagania inne:
- Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: null

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Krapkowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SANMAR KRYSTIAN SKROBEK

Adres:
Moniuszki 1, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Krystian Skrobek
tel: 505145205

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
wizytę u pracodawcy należy umówić telefonicznie 505145205

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach