POMOCNIK KOMINIARZA

Nowa Sól/ nowosolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0154

OBOWIĄZKI:
Czyszczenie kanałów kominiarskich, usuwanie z kominów sadzy, obróbka, przemurowania. Praca : Nowa Sól i okolice w godz. 10.00 - 16.00

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Brak lęku wysokości, praca na wysokościach powyżej 3m. Umiejętność pracy w usługach, praca z ludźmi.
Mile widziane doświadczenie w budowlance i w usługach.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowa Sól
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Kłonowski Bogdan, Okręgowy Mistrz Kominiarski - Okręg nr 2

Adres:
Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Emilia Krusz
tel: 683880342

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Cv,skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w PUP

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli