POMOCNIK HYDRAULIKA

Olsztyn/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 12.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Dworcowa 50/25, 10-437 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0492

OBOWIĄZKI:
Montaż sieci wodociągowych i gazowych, montaż złączy pomiarowych, montaż instalacji gazowych i wodnych oraz instalacji kanalizacyjnych.
Praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Godziny pracy 7:00 - 15:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia: zawodowe.
Specjalizacja: budownictwo.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Olsztyn
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
P.H.U "NOWA ELEKTRA" PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAK

Adres:
Dworcowa 50/25, 10-437 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Krzysztof Pasturczak
e-mail: nowaelektra@onet.pl
tel: 602-785-705

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie