POMOCNIK ELEKTROMONTERA

Czeladź/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0492

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie przewodów elektrycznych,montaż tras kablowych,podłączenie rozdzielnic,podłączenie szaf licznikowych
Praca na czas określony.Godziny pracy od 7.00 do 15.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:
- Uprawnienia SEP do 1 kV (możliwość zrobienia) Doświadczenie mile widziane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Czeladź
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Kamil Grenda BUDMAX-INSTAL

Adres:
Ogrodowa 8b/9, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Kamil Grenda
tel: 736654886

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny 736654886 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie