POMOC W PRACACH WYKOŃCZENIOWYCH,PRZY SPAWANIU, ŚLUSARSTWIE

Lubsza/ lubliniecki/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Huta Karola 3, 42-287 Lubsza, powiat: lubliniecki, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0276

OBOWIĄZKI:
Osoba ma być chętna do pracy i chcieć sie nauczyć pracy w zespole, pomoc przy ślusarstwie, przy spawaniu, piaskowaniu, malowaniu, ect..

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
- Uprawnienia: Lakiernictwo pojazdowe
- Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:
- Odpowiedzialność, systematyczność, chęć do pracy oraz rozwoju,pomoc przy ślusarstwie, przy spawaniu, piaskowaniu, sprzataniu.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lubsza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MONI-MAR MONIKA WOLF

Adres:
Huta Karola 3, 42-287 Lubsza, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Monika Wolf
e-mail: sklepmonimar.3@gmail.com
tel: 504-256-451

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu