POMOC W ELEKTROMONTAŻU INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Chorzów/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0970

OBOWIĄZKI:
- Pomoc w elektromontażu instalacji elektrycznych. Dbałość o wykonywanie zleconych prac. Współpraca z innymi członkami zespołu. Monitorowanie i zgłaszanie usterek podczas montażu.
- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie woj. śląskiego oraz czasami praca w delegacjach na terenie całej Polski.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-17:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziane uprawnienia SEP E do 1kV lub gotowość do ich uzyskania. Mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników (zwyżki). Mile widziane prawo jazdy kat. B.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Chorzów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ELEKTROSALON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Żelazna 34, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
ŁUKASZ PŁOTKOWSKI Justyna Kozakwiewicz
e-mail: info@elektrosalon.eu
tel: 693-924-201, 533-298-082

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : Od Poniedziałku do Czwartku: 7:00-15:00

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Od Poniedziałku do Czwartku: 7:00-15:00) (Tel. 693-924-201, 533-298-082) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Żelazna 34, 41-506 Chorzów) lub e-mail: info@elektrosalon.eu

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach