POMOC NAUCZYCIELA

Biała Podlaska/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Narutowicza 39, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/0825

OBOWIĄZKI:
wspieranie nauczycieli w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych

(praca w godzinach 8-15, według planu)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- umiejętność współpracy z uczniem, łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3

Adres:
Narutowicza 39, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Monika Owczaruk
e-mail: szkola.nr1@poczta.fm

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
cv, list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pomoc nauczyciela

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej