POMOC NAUCZYCIELA

Świdnik/ świdnicki/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 24.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Sosnowa 17A, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/0296

OBOWIĄZKI:
pomoc nauczycielowi przedszkola i
współpraca z nim w zakresie sprawowania właściwej opieki nad dziećmi przebywającymi w przedszkolu.
pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków;
pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych;
porządkowanie pomieszczeń po przeprowadzeniu czynności higienicznych;
pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się;
nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku;
wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie
dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania;
porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych;
porządkowanie sali przed i po posiłkach
opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek;
organizowanie miejsca pracy z zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE

Wymagania inne:
- [Inne] : predyspozycje do pracy z dziećmi, cierpliwość, komunikatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja własnego czasu pracy, umiejętność pracy w zespole;
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Świdnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek - Edyta Dąbska

Adres:
Sosnowa 17A, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Edyta Dąbska
e-mail: info@teczowy-domek.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku