POMOC KUCHENNA- ZMYWAK

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Chmielna 10, 80-748 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/4418

OBOWIĄZKI:
Zmywanie naczyń kuchennych oraz restauracyjnych, dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz higieny pracy, współpraca z całym zespołem. Praca od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku, zaangażowanie, sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, aktualne badania SANEPID, bądź chęć do ich wykonania.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Deo Hotel Sp. z.o.o. Sp. k.

Adres:
Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Karolina Klimczak
tel: 587431443

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy