POMOC KUCHENNA/ POKOJOWA OFPR/24/0778

Rabka-Zdrój/ nowotarski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Na Banię 3 A, 34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0790

OBOWIĄZKI:
Pomoc kuchenna - praca na kuchni, pomoc w przygotowywaniu posiłków, pokojowa - prace porządkowe w domu wczasowym, sprzątanie pokoi.
Praca w Rabce-Zdrój na dwie zmiany 07.00 - 15.00 i 12.00 - 20.00, istnieje też możliwość pracy co drugi dzień po 12 godz.

WYMAGANIA:

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziana książeczka sanitarno - epidemiologiczna, chęci do pracy oraz doświadczenie w zawodzie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rabka-Zdrój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ANNA WÓJCIAK DOM WCZASOWY "ELA", F.H.U. "ELUNA"

Adres:
Na Banię 3 A, 34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Kazimierz Wójciak
tel: 607 886 022

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, kontakt bezpośrednio do pracodawcy tel.607 886 022

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa