POMOC KUCHENNA / KUCHARZ

Brzesko/ brzeski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 12.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mickiewicza 66, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0347

OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, zmywanie naczyń.
Praca w godzinach 10:00 - 22:00 co drugi dzień po 12 godzin.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
- Uprawnienia: badania dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie zawodowe.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Brzesko
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Restauracja Hotel "AUGUST" Dariusz Augustyn

Adres:
Mickiewicza 66, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Dariusz Augustyn
tel: 503013884

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku