POMOC KUCHENNA

Mierzęcice/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Wolności 14a, 42-460 Mierzęcice, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0216

OBOWIĄZKI:
wydawanie gotowych potraw, przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości miejsca pracy, praca również w weekendy, istnieje możliwość zakwaterowania.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mierzęcice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 090,17 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
F.H.U. SMAK KRZYSZTOF BĄKOWSKI

Adres:
Zwycięstwa 12/8, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Bożena Bąkowska
tel: 516990881

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej