POMOC KUCHENNA

Iłowo-Wieś/ działdowski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wiejska 4B, 13-240 Iłowo-Wieś, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0312

OBOWIĄZKI:
Praca w charakterze pomocy kuchennej przy produkcji wyrobów mięsnych i wędliniarskich.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Pracodawca nie określił wymagań odnośnie do poziomu wykształcenia kandydatów. Oczekuje chęci do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe.
W przypadku braku doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia do pracy na wskazanym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Iłowo-Wieś
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Marek Szacherski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Agromar"

Adres:
Wiejska 4B, 13-240 Iłowo-Wieś, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Szacherska
tel: 509 241 830

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Możliwość bezpośredniego zgłaszania się do pracodawcy.

Wymagane dokumenty:
Skierowanie, CV.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie