POMOC KUCHENNA

Koszalin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Żytnia 18, 75-818 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0694

OBOWIĄZKI:
pomoc kucharzowi, praca na obieraku i zmywaku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- doświadczenie w pracy na kuchni

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Koszalin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Bistro "Na Żytniej" s.c Agnieszka Paprocka, Wojciech Paprocki

Adres:
Żytnia 18, 75-818 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: bistronazytniej@gmail.com
tel: 501324616

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
dodatkowe informacje: umowa zlecenie na okres 1 m-ce następnie umowa o pracę, zakresie 07:00-18:00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie